Allen-Bradley 140M-D8E-C10 Motor Circuit Protector, Series D, 690 VAC, 6.3–10 A
In stock
Quantity
SKU: mros100154914 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, SER. D, 690V, 6.3-10A,(WH)
SKU:
mros100154914
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 140M-D8e-C10 Ser. D 690V 6.3-10A (Wh) Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 140M-D8E-C10 Motor Circuit Protector, Series D, 690 VAC, 6.3–10 A”