Allen-Bradley 140U-G2C3-C20 Motor Starter, Series A, 480 VAC, 20 A
In stock
Quantity
SKU: mros100156019 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, SER. A, 480V, 20A
SKU:
mros100156019
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 140U-G2c3-C20 Ser. A 480V 20A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 140U-G2C3-C20 Motor Starter, Series A, 480 VAC, 20 A”