Allen-Bradley 1494F-N100 Power Distribution Block – 600 VAC, 100 A, Series B
In stock
Quantity
SKU: knox090083978 Category: Brand:
Description
Description:
SWITCH, SER. B, 600VAC, 100A, (BR/WH)
SKU:
knox090083978
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 1494F-N100 Ser. B 600Vac 100A (Br/Wh) Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 1494F-N100 Power Distribution Block – 600 VAC, 100 A, Series B”