Allen-Bradley 150-A24NBD & 150-N84 Soft Starter Combo – Series A, 480V AC, 24A
In stock
Quantity
SKU: mros08009020 Category: Brand:
Description
Description:
CONTROLLER, MODULE, SER. A, 480VAC, 24A
SKU:
mros08009020
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 150-A24nbd 150-N84 Ser. A 480Vac 24A Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 150-A24NBD & 150-N84 Soft Starter Combo – Series A, 480V AC, 24A”