Allen-Bradley 150-C16NCD Series B Motor Starter, Firmware 2.09, 200–600V AC, 16A, Non-Safety Rated
In stock
Quantity
SKU: mros100154696 Category: Brand:
Description
Description:
CONTROLLER, SER, B, F/W 2.09, 200-600V, 16.0A
SKU:
mros100154696
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 150-C16ncd Ser. B F/W 2.09 200-600V 16.0A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 150-C16NCD Series B Motor Starter, Firmware 2.09, 200–600V AC, 16A, Non-Safety Rated”