Allen-Bradley 190S-DNZJ2-CC20C Digital I/O Module: 24 VDC, 14.5–20 A Range, Series B
In stock
Quantity
SKU: mros100156167 Category: Brand:
Description
Description:
STARTER, SER. B, 24VDC, 14.5-20A
SKU:
mros100156167
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 190S-Dnzj2-Cc20c Ser. B 24Vdc 14.5-20A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 190S-DNZJ2-CC20C Digital I/O Module: 24 VDC, 14.5–20 A Range, Series B”