Allen-Bradley 2080-PS120-240VAC Series B Power Supply – 24V DC Output
In stock
Quantity
SKU: KNOX070040950 Category: Brand:
Description
Description:
POWER SUPPLY, SER. B, 24VDC
SKU:
KNOX070040950
Condition:
NSFS – New Factory Sealed
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 2080-Ps120-240Vac Ser. B 24Vdc Nsfs for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 2080-PS120-240VAC Series B Power Supply – 24V DC Output”