Allen-Bradley 20BD052A3AYNAND0 PowerFlex 40 Drive – Series B, Firmware 4.006, 480V AC, 52A
In stock
Quantity
SKU: knox090083477 Category: Brand:
Description
Description:
DRIVE, SER. B, F/W 4.006, 480VAC, 52A
SKU:
knox090083477
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 20Bd052a3aynand0 Ser. B F/W 4.006 480Vac 52A (As Pictured) Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 20BD052A3AYNAND0 PowerFlex 40 Drive – Series B, Firmware 4.006, 480V AC, 52A”