Allen-Bradley 22A-D2P3N104 Drive — Firmware 7.02, 342–528VAC, NSMP
In stock
Quantity
SKU: knox50076797 Category: Brand:
Description
Description:
DRIVE, SER. A, F/W 7.02, 342-528VAC, 2.3A
SKU:
knox50076797
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 22A-D2p3n104 Ser. A F/W 7.02 342-528Vac 2.3A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 22A-D2P3N104 Drive — Firmware 7.02, 342–528VAC, NSMP”