Allen-Bradley 2CDS271337R0277 SU201M-K2 Control Relay, 277 VAC, 2 A
In stock
Quantity
SKU: mros100154203 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, 277VAC, 2A
SKU:
mros100154203
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 2Cds271337r0277 Su201m-K2 277Vac 2A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 2CDS271337R0277 SU201M-K2 Control Relay, 277 VAC, 2 A”