Allen-Bradley 4983-PF120-15 Series A 120VAC, 15A Panel Mount Fuseholder
In stock
Quantity
SKU: knox500151921 Category: Brand:
Description
Description:
FILTER, SER. A, 120VAC, 15A, (WH)
SKU:
knox500151921
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 4983-Pf120-15 Ser. A 120Vac 15A (Wh) Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 4983-PF120-15 Series A 120VAC, 15A Panel Mount Fuseholder”