Allen-Bradley 500F-AOB920 Output Module – 220–240V AC, 18A, Image-Verified Unit
In stock
Quantity
SKU: mros100155694 Category: Brand:
Description
Description:
CONTACTOR, SER. A 220/230-240V, 18A
SKU:
mros100155694
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 500F-Aob920 Ser. A 220/230-240V 18A (As Pictured) Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 500F-AOB920 Output Module – 220–240V AC, 18A, Image-Verified Unit”