Allen-Bradley 700-HB33Z24 Series B 24 VDC Horn Button (10 A)
In stock
Quantity
SKU: qc08001176 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, SER. B, 24VDC, 10A
SKU:
qc08001176
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 700-Hb33z24 Ser. B 24Vdc 10A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 700-HB33Z24 Series B 24 VDC Horn Button (10 A)”