Allen-Bradley 700-HPX2A24 Series A Pilot Light – 24V AC, 8A, Pack of 10, White, NSMP
In stock
Quantity
SKU: KNOX070043949 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, SER. A, 24VAC, 8A, (WH)
SKU:
KNOX070043949
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 700-Hpx2a24 Ser. A 24Vac 8A (Pkg Of 10) (Wh) Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 700-HPX2A24 Series A Pilot Light – 24V AC, 8A, Pack of 10, White, NSMP”