Allen-Bradley 802F-TD60M11 Series A 250V AC 10A Pushbutton Switch — Brown/White
In stock
Quantity
SKU: knox500152902 Category: Brand:
Description
Description:
SWITCH, SER. A, 250V, 10A, (BR/WH)
SKU:
knox500152902
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Allen Bradley 802F-Td60m11 Ser. A 250V 10A (Br/Wh) Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allen-Bradley 802F-TD60M11 Series A 250V AC 10A Pushbutton Switch — Brown/White”