ASCO 275120NF030AN3N0 Solenoid Valve, 120 VAC, 30 A, Integrated Controller +130, Non-Supplied Power
In stock
Quantity
SKU: mros100154068 Category: Brand:
Description
Description:
FILTER, 120VAC, 30A
SKU:
mros100154068
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Asco 275120Nf030an3n0 Ic+130 120Vac 30A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “ASCO 275120NF030AN3N0 Solenoid Valve, 120 VAC, 30 A, Integrated Controller +130, Non-Supplied Power”