ATOS DHE-0710/FI/NC-X-115/60AC21 Proportional Solenoid Valve: 115V AC, Non-Spring Return
In stock
Quantity
SKU: knox90090438 Category: Brand:
Description
Description:
VALVE, 115VAC
SKU:
knox90090438
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Atos Dhe-0710/Fi/Nc-X-115/60Ac21 115Vac Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “ATOS DHE-0710/FI/NC-X-115/60AC21 Proportional Solenoid Valve: 115V AC, Non-Spring Return”