B&B Electronics AD1210BB-ST & AD35-12002 AC-to-DC Power Adapter – 120VAC, 0.1A
In stock
Quantity
SKU: KNOX070041633 Category: Brand:
Description
Description:
POWER SUPPLY, 120VAC, 0.1A
SKU:
KNOX070041633
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality B&B Electronics Ad1210bb-St Ad35-12002 120Vac 0.1A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “B&B Electronics AD1210BB-ST & AD35-12002 AC-to-DC Power Adapter – 120VAC, 0.1A”