Bosch Rexroth 4WE6D60/OFEG24N9K4 Solenoid Directional Valve – 24V DC, 1.25A, Universal Mount
In stock
Quantity
SKU: mros100153514 Category: Brand:
Description
Description:
VALVE, 24VDC, 1.25A
SKU:
mros100153514
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Rexroth 4We6d60/0Feg24n9k4 Rr00880059 24Vdc 1.25A Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Bosch Rexroth 4WE6D60/OFEG24N9K4 Solenoid Directional Valve – 24V DC, 1.25A, Universal Mount”