Bosch Rexroth R901270857 4WE6W73-62/EG24N9K72L/A12/62=AN Solenoid Valve, 24V DC, 1.25A, Normally Open, No Spring Return
In stock
Quantity
SKU: knox500150970 Category: Brand:
Description
Description:
VALVE, 24VDC, 1.25A
SKU:
knox500150970
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Rexroth R901270857 4We6w73-62/Eg24n9k72l/A12/62=An 24Vdc 1.25A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Bosch Rexroth R901270857 4WE6W73-62/EG24N9K72L/A12/62=AN Solenoid Valve, 24V DC, 1.25A, Normally Open, No Spring Return”