Bosch Rexroth R978017412 4WEH22D76/OF6EG24N9E Solenoid Directional Valve, 24V DC, 1.25A, 4100 PSI, Unlatched Manual Pushbutton
In stock
Quantity
SKU: knox090082030 Category: Brand:
Description
Description:
VALVE, 24VDC, 1.25A, 4100PSI
SKU:
knox090082030
Explore more from our collection.
Quality Rexroth R978017412 4Weh22d76/Of6eg24n9e 24Vdc 1.25A 4100Psi Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Bosch Rexroth R978017412 4WEH22D76/OF6EG24N9E Solenoid Directional Valve, 24V DC, 1.25A, 4100 PSI, Unlatched Manual Pushbutton”