Bussmann LPJ-225SP Time-Delay Fuse – 600V AC, 225A, Yellow-Blue
In stock
Quantity
SKU: KNOX070044369 Category: Brand:
Description
Description:
FUSE, 600VAC, 225A, (YL/BL)
SKU:
KNOX070044369
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Bussmann Lpj-225Sp 600Vac 225A (Yl/Bl) Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Bussmann LPJ-225SP Time-Delay Fuse – 600V AC, 225A, Yellow-Blue”