Bussmann LPS-RK-70SP Time-Delay Fuse, 600 VAC, 70 Amp (Pack of 5)
In stock
Quantity
SKU: QC9008170 Category: Brand:
Description
Description:
FUSE, 600VAC, 70A, (YL/YL)
SKU:
QC9008170
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Bussmann Lps-Rk-70Sp 600Vac 70A (Pkg Of 5) (Yl/Yl) Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Bussmann LPS-RK-70SP Time-Delay Fuse, 600 VAC, 70 Amp (Pack of 5)”