CARLO GAVAZZI RGC1A60D60KGU Solid-State Relay – 600V AC, 60A, NSMP
In stock
Quantity
SKU: knox090083643 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, 600VAC, 60A
SKU:
knox090083643
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Carlo Gavazzi Rgc1a60d60kgu 600Vac 60A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “CARLO GAVAZZI RGC1A60D60KGU Solid-State Relay – 600V AC, 60A, NSMP”