Cutler-Hammer LDB3600FT33W Circuit Breaker: 600V AC, 600A, Series C, Non-Safety Rated
In stock
Quantity
SKU: KNOX070043849 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, SER. C, 600VAC, 600A
SKU:
KNOX070043849
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Cutler Hammer Ldb3600ft33w 6613C93g61 Ser. C 600Vac 600A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Cutler-Hammer LDB3600FT33W Circuit Breaker: 600V AC, 600A, Series C, Non-Safety Rated”