Densei-Lambda JWS50-24/A Switching Power Supply: 100–240 VAC Input, 24 VDC Output – Non-Stock New Surplus
In stock
Quantity
SKU: knox500152138 Category: Brand:
Description
Description:
POWER SUPPLY, 100-240VAC, 0.9A
SKU:
knox500152138
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Densei-Lambda Jws50-24/A 100-240Vac 0.9A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Densei-Lambda JWS50-24/A Switching Power Supply: 100–240 VAC Input, 24 VDC Output – Non-Stock New Surplus”