Eaton FAZ-C10/2-NA Circuit Breaker – 277V AC, 10A, Non-Sparking Panel Protection
In stock
Quantity
SKU: knox500151017 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, 277VAC, 10A
SKU:
knox500151017
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Eaton Faz-C10/2-Na 102167 277Vac 10A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Eaton FAZ-C10/2-NA Circuit Breaker – 277V AC, 10A, Non-Sparking Panel Protection”