Eaton FAZ-D25/1-NA-SP 277V AC, 25A Miniature Circuit Breaker
In stock
Quantity
SKU: knox500148226 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, 277VAC, 25A
SKU:
knox500148226
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Eaton Faz-D25/1-Na-Sp 167178 277Vac 25A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Eaton FAZ-D25/1-NA-SP 277V AC, 25A Miniature Circuit Breaker”