Eaton FAZ-D30/2-NA Circuit Breaker (277V AC, 30A) – Non-Switched Mounting
In stock
Quantity
SKU: knox90089552 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, 277VAC, 30A
SKU:
knox90089552
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Eaton Faz-D30/2-Na 102193 277Vac 30A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Eaton FAZ-D30/2-NA Circuit Breaker (277V AC, 30A) – Non-Switched Mounting”