Eaton XTOE045DCS ZEB65-45 Overload Relay – 600V AC, Adjustable 9–45A Trip Range
In stock
Quantity
SKU: KNOX070044058 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, 600VAC, 9-45A
SKU:
KNOX070044058
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Eaton Xtoe045dcs Zeb65-45 600Vac 9-45A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Eaton XTOE045DCS ZEB65-45 Overload Relay – 600V AC, Adjustable 9–45A Trip Range”