Federal Signal 50GCB-120 Series B Horn – 120V AC, NSMP
In stock
Quantity
SKU: KNOX070043919 Category: Brand:
Description
Description:
SPEAKER, SER. B, 120VAC
SKU:
KNOX070043919
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Federal Signal 50Gcb-120 Ser. B 120Vac Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Federal Signal 50GCB-120 Series B Horn – 120V AC, NSMP”