Federal Signal LP3P-120B Series A Horn Strobe — 120V AC, Non-Safety Multi-Pole
In stock
Quantity
SKU: mros100153053 Category: Brand:
Description
Description:
LIGHT MODULE, BLUE, SER. A, 120VAC
SKU:
mros100153053
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Federal Signal Lp3p-120B Ser. A 120Vac Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Federal Signal LP3P-120B Series A Horn Strobe — 120V AC, Non-Safety Multi-Pole”