Federal Signal MSL2-024GR 24V AC/DC Strobe Light – 1.0A Load Capacity
In stock
Quantity
SKU: knox500150315 Category: Brand:
Description
Description:
STACK LIGHT, 24VAC/DC, 1.0A
SKU:
knox500150315
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Federal Signal Msl2-024Gr 24Vac/Dc 1.0A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Federal Signal MSL2-024GR 24V AC/DC Strobe Light – 1.0A Load Capacity”