Ferraz Shawmut A4BQ2000 High-Capacity 600V AC Fuse – 2000A Interrupt Rating
In stock
Quantity
SKU: mros05009330 Category: Brand:
Description
Description:
FUSE, 600VAC, 2000A
SKU:
mros05009330
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Ferraz Shawmut A4bq2000 600V 2000A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Ferraz Shawmut A4BQ2000 High-Capacity 600V AC Fuse – 2000A Interrupt Rating”