FESTO MSEB-3-24VDC Miniature Solenoid Valve, Part No. 383306C, 24V DC, Non-Safety Rated
In stock
Quantity
SKU: mros100154315 Category: Brand:
Description
Description:
COIL, 24VDC
SKU:
mros100154315
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Festo Mseb-3-24Vdc 383306C 24Vdc Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “FESTO MSEB-3-24VDC Miniature Solenoid Valve, Part No. 383306C, 24V DC, Non-Safety Rated”