GC Valves CS3AN16A24 Solenoid Valve, 24V DC, Normally Closed
In stock
Quantity
SKU: mros100156147 Category: Brand:
Description
Description:
COIL, 24VDC
SKU:
mros100156147
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Gc Valves Cs3an16a24 24Vdc Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “GC Valves CS3AN16A24 Solenoid Valve, 24V DC, Normally Closed”