GE CR120BD03241 Series A DC Circuit Breaker: 125V DC, 120A Frame, Bolt-On Mount
In stock
Quantity
SKU: knox90090914 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, SER. A, 125VDC
SKU:
knox90090914
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality General Electric Cr120bd03241 Ser. A 125Vdc Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “GE CR120BD03241 Series A DC Circuit Breaker: 125V DC, 120A Frame, Bolt-On Mount”