GE CR120HF47J10 24V DC Control Relay – 10A Industrial Grade
In stock
Quantity
SKU: knox90091237 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, 24VDC, 10A
SKU:
knox90091237
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality General Electric Cr120hf47j10 24Vdc 10A Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “GE CR120HF47J10 24V DC Control Relay – 10A Industrial Grade”