GE TFJ236225 Molded Case Circuit Breaker – 600V AC, 225A, Power Distribution
In stock
Quantity
SKU: KNOX070043464 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, 600VAC, 225A
SKU:
KNOX070043464
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality General Electric Tfj236225 600Vac 225A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “GE TFJ236225 Molded Case Circuit Breaker – 600V AC, 225A, Power Distribution”