Gryphon GAA8038-115BB AC Power Adapter, 115V AC Input, 0.20A Output, Universal Mounting
In stock
Quantity
SKU: mros05008104 Category: Brand:
Description
Description:
FAN, 115VAC, 0.20A
SKU:
mros05008104
Condition:
UNMP – Used, Like New
Explore more from our collection.
Quality Gryphon Gaa8038-115Bb 115Vac 0.20A Unmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Gryphon GAA8038-115BB AC Power Adapter, 115V AC Input, 0.20A Output, Universal Mounting”