Gryphon GAA8038-115BB AC Power Supply, 115VAC, 0.20A
In stock
Quantity
SKU: mros100153677 Category: Brand:
Description
Description:
FAN, 115VAC, 0.20A
SKU:
mros100153677
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Gryphon Gaa8038-115Bb 115Vac 0.20A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Gryphon GAA8038-115BB AC Power Supply, 115VAC, 0.20A”