HC2-H-DC24V-F Relay Module – 24VDC Coil, 3A Contact Rating, DIN Rail Mountable
In stock
Quantity
SKU: knox90091569 Category: Brand:
Description
Description:
RELAY, 24VDC, 3A
SKU:
knox90091569
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Relay Hc2-H-Dc24v-F Ap3222f 24Vdc 3A Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “HC2-H-DC24V-F Relay Module – 24VDC Coil, 3A Contact Rating, DIN Rail Mountable”