IDEC NRAS1100-15AAAA-TK2170 Emergency Stop Relay – 250V AC, 15A, Dual-Channel Safety
In stock
Quantity
SKU: KNOX070044380 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, 250VAC, 15A
SKU:
KNOX070044380
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Idec Nras1100-15Aaa-Tk2170 250Vac 15A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “IDEC NRAS1100-15AAAA-TK2170 Emergency Stop Relay – 250V AC, 15A, Dual-Channel Safety”