IDEC NRAS1100-20AAA-TK2170 Molded-Case Circuit Breaker – 250V AC, 20A
In stock
Quantity
SKU: KNOX070044424 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, 250VAC, 20A
SKU:
KNOX070044424
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Idec Nras1100-20Aaa-Tk2170 250Vac 20A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “IDEC NRAS1100-20AAA-TK2170 Molded-Case Circuit Breaker – 250V AC, 20A”