Ingersoll Rand A249SS-120-A Air Starter – 120V AC, Rugged Industrial Duty
In stock
Quantity
SKU: mros08009253 Category: Brand:
Description
Description:
VALVE, 120VAC
SKU:
mros08009253
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Ingersoll Rand A249ss-120-A 116218-33 120Vac (As Pictured) Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Ingersoll Rand A249SS-120-A Air Starter – 120V AC, Rugged Industrial Duty”