Ingersoll Rand A249SS-120-A Compressor Control, 120V AC, Part #116218-33
In stock
Quantity
SKU: mros08009241 Category: Brand:
Description
Description:
VALVE, 120VAC
SKU:
mros08009241
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Ingersoll Rand A249ss-120-A 116218-33 120Vac Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Ingersoll Rand A249SS-120-A Compressor Control, 120V AC, Part #116218-33”