ITE ED42B015 Circuit Breaker, 480V AC, 15A, Non-Shielded Modular
In stock
Quantity
SKU: KNOX070043347 Category: Brand:
Description
Description:
CIRCUIT BREAKER, 480VAC, 15A
SKU:
KNOX070043347
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Ite Ed42b015 480Vac 15A Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “ITE ED42B015 Circuit Breaker, 480V AC, 15A, Non-Shielded Modular”