JUMO TYA-110/3.25.460 Temperature Transmitter – 460V AC Input
In stock
Quantity
SKU: knox090083980 Category: Brand:
Description
Description:
CONTROLLER, 460VAC
SKU:
knox090083980
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Jumo Tya-110/3.25.460 460Vac Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “JUMO TYA-110/3.25.460 Temperature Transmitter – 460V AC Input”