MAC 411A-A0A-DM-DDAJ-1KA Solenoid Valve — 24 VDC, 20–120 PSI Operating Range
In stock
Quantity
SKU: mros100154493 Category: Brand:
Description
Description:
VALVE, 24VDC, 20-120PSI
SKU:
mros100154493
Condition:
NSNP – New Surplus No Package
Explore more from our collection.
Quality Mac 411A-A0a-Dm-Ddaj-1Ka 24Vdc 20-120Psi Nsnp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “MAC 411A-A0A-DM-DDAJ-1KA Solenoid Valve — 24 VDC, 20–120 PSI Operating Range”