MAC 411A-DOA-DM-DDAJ-1JD Pressure Regulator – 24 VDC, 20–120 PSI
In stock
Quantity
SKU: knox90090739 Category: Brand:
Description
Description:
VALVE, 24VDC, 20-120PSI
SKU:
knox90090739
Condition:
NSMP – New Surplus Manufacturer Package
Explore more from our collection.
Quality Mac 411A-D0a-Dm-Ddaj-1Jd 24Vdc 20-120Psi Nsmp for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “MAC 411A-DOA-DM-DDAJ-1JD Pressure Regulator – 24 VDC, 20–120 PSI”